Yıldırım Belediyesi Logosu

HABERLER

 • YILDIRIM’DA SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM

  YILDIRIM’DA SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM

  Vatandaş odaklı hizmetleriyle insana dokunan çalışmalar yürüten Yıldırım Belediyesi, oluşturduğu çözüm merkezi ile ilçe sakinlerinin taleplerine kısa sürede cevap veriyor.

 • YILDIRIM ‘ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE’ SAHİP ÇIKIYOR

  YILDIRIM ‘ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLERE’ SAHİP ÇIKIYOR

  İnsan odaklı hizmetleriyle belediyeciliğe yeni soluk getiren Yıldırım Belediyesi, vatanın birliği ve bütünlüğü ile milletin huzuru için canlarını feda eden şehitlerin yakınları ve gazileri ziyaret ederek ihtiyaçlarını ve taleplerini dinliyor.

 • BAŞKAN EDEBALİ’NİN ‘ENGELSİZ’ KONUKLARI

  BAŞKAN EDEBALİ’NİN ‘ENGELSİZ’ KONUKLARI

  Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ‘Engelsiz Mutfak’ projesinde aşçılık eğitimi alan öğrencileri konuk etti.

 • 'İDEAL GENÇLER'DEN BAŞKAN EDEBALİ’YE ZİYARET

  'İDEAL GENÇLER'DEN BAŞKAN EDEBALİ’YE ZİYARET

  Yıldırım Belediyesi’nin, ilçede bireysel ve toplumsal farkındalıkları arttırıp desteklemek amacıyla, yardımlaşma ve paylaşma gibi değerlerin devamlılığını sağlamak, Yıldırımlı gençlerin 7’den 77’ye herkese temas etmelerine, topluma daha fazla yarar sağlamalarına imkanlar sağlamak amacıyla başlattığı İdeal Gençlik Hareketi çerçevesinde Karadeniz ve Anadolu gezisine giden platform üyeleri Başkan İsmail Hakkı Edebali’ye konuk oldu.

 • MEVLANA MEYVE AĞAÇLI PARKINA KAVUŞTU

  MEVLANA MEYVE AĞAÇLI PARKINA KAVUŞTU

  Yıldırım Belediyesi’nin Mevlana-Ulus Kentsel Dönüşüm alanında yapımını tamamladığı Mevlana Parkı, meyve ağaçlarıyla eski Bursa kültürünü canlandıracak.

 • YILDIRIMLI GENÇLER ANADOLU’NUN GÜZELLİKLERİYLE BULUŞTU

  YILDIRIMLI GENÇLER ANADOLU’NUN GÜZELLİKLERİYLE BULUŞTU

  Yıldırım Belediyesi’nin gençlerde farkındalık oluşturmak adına oluşturduğu İdeal Gençlik Hareketi kapsamında düzenlenen gezi turunda Yıldırımlı gençler, Anadolu’nun benzersiz güzellikleriyle buluştu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Son
 • Paylaş