Organizasyon Şeması

Anasayfa > Kurumsal > Organizasyon Şeması
Yıldırım Belediyesi
Meclis
Encümen
Oktay YILMAZ
Belediye Başkanı
Gökhan YILDIZ
Başkan Yardımcısı
Tarık AYRANCILAR
Fen İşleri Müdürlüğü
Dilek GÜMÜŞ
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
Ayça KARAHAN
Kentsel Tasarım Müdürlüğü
Sabahattin ÜNER
Plan ve Proje Müdürlüğü
Ahmet USLU
Başkan Yardımcısı
Engin ÖKSÜZ
İnovasyon Ve Teknoloji Müdürlüğü
İbrahim TÜRKMEN
Zabıta Müdürlüğü
M.Hilmi DOĞANAY
Destek Hizmetleri Müdürlüğü
İzzet MERMER
Afet İşleri Müdürlüğü
Mehmet Ali YAZICI
Başkan Yardımcısı
Mehmet Akif ERGÜVENOĞLU
İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü
Abdurrahman KARYEL
Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Ali ENGİN
Temizlik İşleri Müdürlüğü
Said Selman ORAKÇI
Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
Kamil KANBUR
Başkan Yardımcısı
Murat ÖZ
Hukuk İşleri Müdürlüğü
M. Hilmi DOĞANAY
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
Kamil KANBUR
Mali Hizmetler Müdürlüğü
Ufuk RADANLI
Strateji Geliştirme Müdürlüğü
Taner TAŞTEKİN
Başkan Yardımcısı
Taner TAŞTEKİN
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
Muammer ÖZBEY
Koordinasyon İşleri Müdürlüğü
Nuh KAPAN
Basın ve Yayın Müdürlüğü
Kazım RENÇBER
Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
Ayşe ERTAN
Başkan Yardımcısı
Kahraman MENTEŞE
Sağlık İşleri Müdürlüğü
Ömer YAŞAR
Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü
Mehmet ALTUNTAŞ
Veteriner İşleri Müdürlüğü
Yusuf YILDIZ
İç Denetim Birim Başkanlığı
Merve EKMEKÇİ
Özel Kalem Müdürlüğü
Özmen BİLGİN
Yazı İşleri Müdürlüğü
Cüneyt GÖKTAŞ
Teftiş Kurulu Müdürlüğü
Feyyat ÖZDEMİR
Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü

Yıldırım Belediyesi Organizasyon Şeması

  • Yıldırım Belediyesi
  • Meclis
  • Oktay YILMAZ
    Belediye Başkanı
  • Encümen
  • Yusuf YILDIZ
    İç Denetim Birim Başkanlığı
  • Merve EKMEKÇİ
    Özel Kalem Müdürlüğü
  • Özmen BİLGİN
    Yazı İşleri Müdürlüğü
  • Cüneyt GÖKTAŞ
    Teftiş Kurulu Müdürlüğü
  • Feyyat ÖZDEMİR
    Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü



  • Gökhan YILDIZ
    Başkan Yardımcısı
    • Tarık AYRANCILAR
      Fen İşleri Müdürlüğü
    • Dilek GÜMÜŞ
      İmar ve Şehircilik Müdürlüğü
    • Ayça KARAHAN
      Kentsel Tasarım Müdürlüğü
    • Sabahattin ÜNER
      Plan ve Proje Müdürlüğü
  • Ahmet USLU
    Başkan Yardımcısı
    • Engin ÖKSÜZ
      İnovasyon Ve Teknoloji Müdürlüğü
    • İbrahim TÜRKMEN
      Zabıta Müdürlüğü
    • M.Hilmi DOĞANAY
      Destek Hizmetleri Müdürlüğü
    • İzzet MERMER
      Afet İşleri Müdürlüğü
  • Mehmet Ali YAZICI
    Başkan Yardımcısı
    • Mehmet Akif ERGÜVENOĞLU
      İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü
    • Abdurrahman KARYEL
      Park ve Bahçeler Müdürlüğü
    • Ali ENGİN
      Temizlik İşleri Müdürlüğü
    • Said Selman ORAKÇI
      Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü
  • Kamil KANBUR
    Başkan Yardımcısı
    • Murat ÖZ
      Hukuk İşleri Müdürlüğü
    • M. Hilmi DOĞANAY
      İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü
    • Kamil KANBUR
      Mali Hizmetler Müdürlüğü
    • Ufuk RADANLI
      Strateji Geliştirme Müdürlüğü
  • Taner TAŞTEKİN
    Başkan Yardımcısı
    • Taner TAŞTEKİN
      Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
    • Muammer ÖZBEY
      Koordinasyon İşleri Müdürlüğü
    • Nuh KAPAN
      Basın ve Yayın Müdürlüğü
    • Kazım RENÇBER
      Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü
  • Ayşe ERTAN
    Başkan Yardımcısı
    • Kahraman MENTEŞE
      Sağlık İşleri Müdürlüğü
    • Ömer YAŞAR
      Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü
    • Mehmet ALTUNTAŞ
      Veteriner İşleri Müdürlüğü