Yıldırım Belediyesi Logosu

HABERLER

 • YILDIRIM TIP MERKEZİ VATANDAŞA ŞİFA OLUYOR

  YILDIRIM TIP MERKEZİ VATANDAŞA ŞİFA OLUYOR

  Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında ilçe sakinlerine sağlık hizmeti de sağlayan Yıldırım Belediyesi, Tıp Merkezi ile vatandaşların temel ihtiyaçlarından olan sağlık alanında örnek çalışmalara imza atıyor.

 • YILDIRIM BELEDİYESPOR’UN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDİYOR

  YILDIRIM BELEDİYESPOR’UN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ DEVAM EDİYOR

  Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8. Grup’ta mücadele eden Bursa temsilcisi Yıldırım Belediyespor, 12. Hafta karşılaşmasında konuk olduğu Salihli Belediyespor’u 3-1 mağlu ederek zirve yürüyüşünü sürdürdü.

 • YILDIRIMLI KADINLAR SEMİNERDE BULUŞTU

  YILDIRIMLI KADINLAR SEMİNERDE BULUŞTU

  Yıldırım Belediyesi, gençlere ve kadınlara yönelik düzenlenen eğitici ve bilgilendirici seminerler başta olmak üzere, toplumun tamamında farkındalık uyandıracak programlara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

 • ÇOCUK SESLERİ YILDIRIM KREŞLERİNDE YANKILANACAK

  ÇOCUK SESLERİ YILDIRIM KREŞLERİNDE YANKILANACAK

  Gerçekleştirdiği eğitim yatırımları ve destek çalışmalarıyla ilçenin geleceğine katkı sunan Yıldırım Belediyesi, bölgesel kreşleriyle Yıldırımlı minikleri yarınlara hazırlayacak.

 • BİR TARİH YILDIRIM’DA AYAĞA KALKIYOR

  BİR TARİH YILDIRIM’DA AYAĞA KALKIYOR

  İlçede zamana meydan okuyan sivil mimari örneği yapıları restore eden Yıldırım Belediyesi, ayağa kaldırdığı tarihi ve kültürel mirası gelecek nesillere aktarıyor.

 • YILDIRIMLI MİNİK RAKETLER ZİRVEDE

  YILDIRIMLI MİNİK RAKETLER ZİRVEDE

  Yıldırım Belediyespor’un yıldız tenisçileri Mina Kaş, İnci Arı ve Tuna Dönmez Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen 8 Yaş Tenis İl Müsabakalarına kazandıkları madalyalarla damga vurdular.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Son
 • Paylaş