Tarayıcınız Javascript Desteklememektedir.
Ana Sayfa /Yıldırım / Kalite Şehri Yıldırım

KALİTE ŞEHRİ YILDIRIM

KALİTE ŞEHRİ YILDIRIM

KALİTE ŞEHRİ YILDIRIM

Kaliteli yaşamı hayatın her alanında bulundurmayı ilke edinen Yıldırım Belediyesi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen ISO 9001/2008 Kalite Yönetim Sistemi ile daha yaşanabilir, dayanışma ruhunun ön plana çıktığı; kültür, sanat, spor gibi birçok alanda ilçe sakinlerine en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Altyapıdan ulaşıma kadar dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet üreten Yıldırım Belediyesi,  görev alanında kalite normlarına uymaya söz verdi. Vatandaşlarına en iyi hizmeti vermek amacıyla TSE ISO 9001 kalite standartlarını eksiksiz yerine getirerek, kaliteyi bir kurum kültürü yapma yolunda önemli bir mesafe kat etti.

“İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın” düsturu ile vatandaşlarının memnuniyetini daima önceleyen Yıldırım Belediyesi, TSE ISO 10002 MÜŞTERİ ( VATANDAŞ) MEMNUNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ’ni alarak bu kapsamda daha emin adımlarla yoluna devam etmeye karar verdi.  Çalışmalarında daima çevre duyarlılığını ilke edinen ve tüm çalışmalarında çevreye zarar vermemeye özen gösteren Yıldırım Belediyesi; TSE 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ, çalışanlarının daha sağlıklı ve güvenli ortamda çalışarak daha iyi hizmet vermelerini sağlamak amacıyla; OHSAS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ ve bilgilerin gizliliği ilkesi doğrultusunda; TSE ISO 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ VE YÖNETİMİ SİSTEMİ belgelerini de almak için sistem kurma çalışmalarını özveri ve titizlikle sürdürüyor.

Kalite Birliği Derneği üyesi de olan Yıldırım Belediyesi, tarihte olduğu gibi bugün de hayatın her zerresinde kaliteyi sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla sürdürüyor. Bursa’yı ve Yıldırım’ı kalite şehri ve marka şehri noktasına taşımaya devam ediyor.