Etkinlik Simge    ETKİNLİK VE HABERLER     Etkinlik Ara  (Tüm Haberler)
 • Yıldırım Belediyesi'nden Uyuşturucu ile Mücadeleye Destek
  Yıldırım Belediyesi'nden Uyuşturucu ile Mücadeleye Destek
  -YILDIRIM BELEDİYESİ UYUŞTURUCU KULLANIM ALANI OLARAK DA KULLANILAN METRUK BİNALARI YIKIYOR. YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, ‘EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK GENÇLERİMİZİN UYUŞTURUCU MADDELERDEN UZAK DURMASI İÇİN ÇALIŞIYORUZ’ DEDİ.
 • Yıldırım Kent Konseyi'nde Ahmet Tilci Dönemi
  Yıldırım Kent Konseyi'nde Ahmet Tilci Dönemi
  - AHMET TİLCİ : “ÖNEMLİ HEDEFİ OLAN YILDIRIM’DA KENT KONSEYİ’NDE GELECEĞE YÜRÜYECEK”
 • Personeliyle Bayramlaştı
  Personeliyle Bayramlaştı
  -YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, BELEDİYE PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI. YILDIRIM BELEDİYE MECLİS SALONU’NDA MESAİ ARKADAŞLARI İLE BİRARAYA GELEN BAŞKAN EDEBALİ, PERSONELİNDEN ÇOK ÇALIŞMALARINI, ÇALIŞIRKEN ŞEFFAF OLMALARINI VE EN ÖNEMLİSİ DE HALKLA İLİŞKİLER NOKTASINDA VATANDAŞLARA GÜLERYÜZLÜ DAVRANMALARINI İSTEDİ.
 • Yıldırım'da Kaçağa Göz Yumulmayacak!
  Yıldırım'da Kaçağa Göz Yumulmayacak!
  -YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ'DEN KALFALARA KAÇAK İNŞAAT UYARISI. BAŞKAN EDEBALİ: "YILDIRIM'DA GELECEK, KENTSEL DÖNÜŞÜMLE ŞEKİLLENECEK. BU ANLAMDA İNŞAAT KALFALARIMIZIN KAÇAK İNŞAATA İTİBAR ETMEMELERİ ÇOK ÖNEMLİ"DEDİ. - BAŞKAN EDEBALİ: "ARTIK YILDIRIM'DA KAÇAK İNŞAAT İSTEMİYORUZ"
 • Bayram Öncesi Hem Ziyaret Hem Denetim
  Bayram Öncesi Hem Ziyaret Hem Denetim
  -YILDIRIM BELEDİYESİ RUHSAT VE DENETİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, RAMAZAN BAYRAMI ÖNCESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN DENETİMLERİNDE HIZINI KESMİYOR. -HİJYENİK DURUM KONTROLÜ, SON KULLANMA SÜRESİ BİTMİŞ MAMULLER VE GIDA ÜRETİM İZNİ İLE DİĞER EVRAKLARIN DA KONTROL EDİLDİĞİ DENETİME KATILAN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, HEM ESNAFI ZİYARET EDEREK RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI HEM DE DENETİM YAPTI.
 • Bursa'dan Gazze'ye Yardım Eli
 • Gazeteci Dilipak, Yıldırım'daydı
  Gazeteci Dilipak, Yıldırım'daydı
  -YILDIRIM BELEDİYESİ’NİN RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE EMİRSULTAN MEYDANI’NDA DÜZENLENEN SOHBET PROGRAMLARININ SON HAFTAKİ KONUĞU GAZETECİ YAZAR ABDURRAHMAN DİLİPAK’TI. BAŞKAN EDEBALİ, “MİLLETİN ASLINI SAVUNAN GAZETECİ YAZAR ABDURRAHMAN DİLİPAK’I AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYUYORUM” DEDİ.
 • Edebali, Yıldırımlılar'la Birarada
  Edebali, Yıldırımlılar'la Birarada
  -“YERİNDE YÖNETİM” ANLAYIŞIYLA HER GÜN BİR MAHALLEDE MAHALLE SAKİNLERİ VE MUHTARLARLA BİRARAYA GELEN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, ÖNCEKİ AKŞAM DA TAYYARECİ MEHMED ALİ CADDESİ ESNAFI İLE ÇAY İÇİP SOHBET ETTİ.
 • Edebali, Bedensel Engellilerin Yanında
  Edebali, Bedensel Engellilerin Yanında
  -YILDIRIM BELEDİYESİ VE BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ ORTAKLIĞINDA 2 AKÜLÜ OLMAK ÜZERE TOPLAM 16 TEKERLEKLİ SANDALYE, YILDIRIMLI ENGELLİ VATANDAŞLARA DAĞITILDI. BAYRAK ALANI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENE YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, AK PARTİ YILDIRIM İLÇE BAŞKANI HÜDAYİ YAZICI, BEDENSEL ENGELLİLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANVEKİLİ GÜLER KAYAHAN İLE ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ KATILDI.
 • Yıldırım, Hakan Albayrak'ı Ağırladı
  Yıldırım, Hakan Albayrak'ı Ağırladı
  YILDIRIM BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE EMİRSULTAN MEYDANI’NDA DÜZENLENEN SOHBET PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUĞU GAZETECİ YAZAR HAKAN ALBAYRAK’TI. PRPGRAMIN AÇILIŞ KONUŞMASI YAPAN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDABALİ, “BU YIL KAPLIKAYA CAZİBE MERKEZİ, EMİRSULTAN MEYDANI, BAYRAK ALANI VE HER AKŞAM ÇEŞİTLİ MAHALLELERDE GERÇEKLEŞEN RAMAZAN EĞLENCELERİNDE YILDIRIMLILAR, HEM ESKİ RAMAZANLARI YAŞIYOR HEM DE BOL BOL EĞLENİYOR. BU KAPSAMDA SOHBET PROGRAMLARIMIZDA ALANINDA BAŞARILI VE YILDIRIMLILARA SÖYLEYECEK SÖZÜ OLAN ÜNLÜ İSİMLER GETİREREK HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞTIRMAYI ARZU ETTİK.GAZETECİ/YAZAR HAKAN ALBAYRAK’TA BU İSİMLERDEN BİRİSİ.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.
       YIL-BEL-TV
      ANKET
Belediyemizin faaliyetlerinden nasıl haberdar oluyorsunuz?
Gazeteler
Televizyon
Pankart ve Afişler
El Broşürleri
Web Sitesi - İnternet
Sonuçlar
Rss Rss Beslemesi
T.C. Yıldırım Belediyesi -- Copyright 2013 ©