Etkinlik Simge    ETKİNLİK VE HABERLER     Etkinlik Ara  (Tüm Haberler)
 • Edebali, Bedensel Engellilerin Yanında
  Edebali, Bedensel Engellilerin Yanında
  -YILDIRIM BELEDİYESİ VE BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DERNEĞİ ORTAKLIĞINDA 2 AKÜLÜ OLMAK ÜZERE TOPLAM 16 TEKERLEKLİ SANDALYE, YILDIRIMLI ENGELLİ VATANDAŞLARA DAĞITILDI. BAYRAK ALANI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TÖRENE YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, AK PARTİ YILDIRIM İLÇE BAŞKANI HÜDAYİ YAZICI, BEDENSEL ENGELLİLERLE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANVEKİLİ GÜLER KAYAHAN İLE ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ KATILDI.
 • Yıldırım, Hakan Albayrak'ı Ağırladı
  Yıldırım, Hakan Albayrak'ı Ağırladı
  YILDIRIM BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE EMİRSULTAN MEYDANI’NDA DÜZENLENEN SOHBET PROGRAMININ BU HAFTAKİ KONUĞU GAZETECİ YAZAR HAKAN ALBAYRAK’TI. PRPGRAMIN AÇILIŞ KONUŞMASI YAPAN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDABALİ, “BU YIL KAPLIKAYA CAZİBE MERKEZİ, EMİRSULTAN MEYDANI, BAYRAK ALANI VE HER AKŞAM ÇEŞİTLİ MAHALLELERDE GERÇEKLEŞEN RAMAZAN EĞLENCELERİNDE YILDIRIMLILAR, HEM ESKİ RAMAZANLARI YAŞIYOR HEM DE BOL BOL EĞLENİYOR. BU KAPSAMDA SOHBET PROGRAMLARIMIZDA ALANINDA BAŞARILI VE YILDIRIMLILARA SÖYLEYECEK SÖZÜ OLAN ÜNLÜ İSİMLER GETİREREK HEMŞEHRİLERİMİZLE BULUŞTIRMAYI ARZU ETTİK.GAZETECİ/YAZAR HAKAN ALBAYRAK’TA BU İSİMLERDEN BİRİSİ.KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM” DEDİ.
 • Edebali, Personeliyle İftardaydı
  Edebali, Personeliyle İftardaydı
  -YILDIRIM BELEDİYE PERSONELİYLE İFTAR YAPAN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, “YILDIRIMIN İDEAL ŞEHİR OLABİLMESİ İÇİN SİZLERLE BİRLİKTE EL ELE VEREREK BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ” DEDİ. -YILDIRIM BELEDİYESİ SPOR KOMPLEKSİ’NDE DÜZENLENEN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNE PERSONEL VE AİLELERİNİN YANI SIRA YILDIRIM BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ VE MUHTARLAR DA KATILDI.
 • İletişim Noktasının Ağır Konukları
  İletişim Noktasının Ağır Konukları
  -RAMAZAN AYI ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE BAYRAK ALANI’NDA KURULAN YILDIRIM BELEDİYESİ İLETİŞİM NOKTASI’NIN ÖNCEKİ AKŞAM Kİ KONUKLARI, BURSA VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU VE BTSO BAŞKANI İBRAHİM BURKAY’DI.
 • Edebali, Şampiyonlarla Buluştu
  Edebali, Şampiyonlarla Buluştu
  -YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, U-14 FUTBOL LİGİNDE TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLAN ARABAYATAĞI SPORCULARINI AĞIRLADI. MECLİS SALONU’NDA ŞAMPİYONLARLA BULUŞAN BAŞKAN EDEBALİ, SPORCULARI TEK TEK TEBRİK EDEREK CUMHURİYET ALTINI HEDİYE ETTİ.
 • Edebali, Akşamları İletişim Noktasında
  Edebali, Akşamları İletişim Noktasında
  -KATILIMCI BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI NEDENİYLE HER GÜN 4 MAHALLEYİ GEZEREK VATANDAŞI YERİNDE DİNLEYEN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, AKŞAMLARI DA BAYRAK ALANI’NDA KURULAN YILDIRIM İLETİŞİM NOKTASINDA HALKIYLA BULUŞUYOR.
 • Kardeş Belediye Yenipazar'a Park
  Kardeş Belediye Yenipazar'a Park
  -YILDIRIM BELEDİYESİ TARAFINDAN KARDEŞ BELEDİYE BİLECİK’İN YENİPAZAR İLÇESİ’NE YAPILAN PARK VE ÇOCUK OYUN ALANI İLE SPOR ALANI HİZMETE GİRDİ. AÇILIŞA YILDIRIM BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ALİ ERGÜN, BELEDİYE MECLİS ÜYESİ CEMALETTİN YILMAZ VE PARK BAHÇELER MÜDÜRÜ MUSTAFA DOĞAN DA KATILDI.
 • Başkan Edebali Sahada
  Başkan Edebali Sahada
  -KATILIMCI BELEDİYE ANLAYIŞI İLE HAREKET EDEN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ, BAŞKAN YARDIMCILARI VE BÜROKRATLARI İLE MAHALLE MAHALLE GEZEREK VATANDAŞLA BULUŞUYOR. RAMAZAN AYI BOYUNCA 69 MAHALLEYİ ZİYARET EDECEK OLAN BAŞKAN EDEBALİ, DÜN YAVUZSELİM, ULUS VE MEVLANA MAHALLESİ’NDEYDİ. -VATANDAŞLARIN İSTEK VE ÖNERİLERİNİ ANINDA ÇÖZÜME ULAŞTIRAN YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI EDEBALİ, MAHALLE SAKİNLERİYLE BOL BOL SOHBET EDEREK DERT DİNLEDİ. KENTSEL DÖNÜŞÜM HAMLESİNİ MAHALLE SAKİNLERİ İLE PAYLAŞAN EDEBALİ, “VATANDAŞIMIZIN İSTEK VE ÖNERİLERİNİ YERİNDE TESPİT ETMEK İÇİN EKİBİMLE BERABER ONLARIN AYAĞINA GELDİK” DEDİ.
 • Edebali Kolları Sıvadı
  Edebali Kolları Sıvadı
  Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali seçim öncesinde özenle vurguladığı 'Sosyal Belediyecilik' olgusunu vakit geçirmeden tatbik için kolları sıvadı. Yıldırım Belediyesi ve 'Sosyal Yardımlaşma' ile ilgili vakıf ve dernek temsilcileri bir araya gelerek, ramazan öncesi sosyal yardım faaliyetleri konusunda genel değerlendirme yaptılar.
 • Edebali'den Övgü Yağmuru
  Edebali'den Övgü Yağmuru
  -TEMEL EĞİTİMDEN ORTA ÖĞRETİME GEÇİŞ SINAVINDA TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLAN FERİT BORKU YILDIRIM BELEDİYE BAŞKANI İSMAİL HAKKI EDEBALİ TARAFINDAN KABUL EDİLDİ.
       YIL-BEL-TV
      ANKET
Belediyemizin faaliyetlerinden nasıl haberdar oluyorsunuz?
Gazeteler
Televizyon
Pankart ve Afişler
El Broşürleri
Web Sitesi - İnternet
Sonuçlar
Rss Rss Beslemesi
T.C. Yıldırım Belediyesi -- Copyright 2013 ©